Onze raad om stookolie te bestellen aan de beste prijs

Onze raad om stookolie te bestellen aan de beste prijs

Zich informeren over de stookolie prijs

Bekijk regelmatig onze website om de evolutie van de officiële prijzen te volgen en ontdek het huidig tarief van stookolie op de Belgische markt.

Dit geeft een idee van de stijgende of dalende tendens van de markt

De tarieven van de stookolie schommelen dagelijks, volgens een stijgende of dalende tendens. De stookolie kent lage prijzen tijdens de zomer door een dalende vraag (en bijgevolg dalen de prijzen), het is eveneens mogelijk om het hele jaar door stookolie te bestellen aan de beste prijs.

Wij helpen jullie graag met de keuze van de beste leveranciers en tarieven dat past binnen uw budget. Zie hier de tips van ons team om te genieten van de beste prijs kwaliteit op ieder moment, zowel zomer als winter.

Regelmatig het niveau van de stookolie tank nakijken en een tekortkomen vermijden !

Als u te lang wacht om uw tank bij te vullen, dan heeft u waarschijnlijk het beste moment om bij te vullen en om te genieten van een verwarmingsbudget voor het komende jaar gemist!

Bovendien is het niet aangeraden om te wachten totdat het niveau van de stookolie laag is, de verwarmingsinstallatie loopt het risico op beschadiging. Het zuigsysteem pompt in de bodem van uw tank en verstopt uw verwarmingsketel met de restjes die zich op de bodem bevinden.

Kijk dus regelmatig het niveau van uw ketel na en voorzie de ketel van een bijvulling zelfs wanneer ze nog niet helemaal leeg is.

Kwaliteitsvolle stookolie kiezen

Stookolie kopen tegen de beste prijs betekent niet altijd de goedkoopste stookolie!

Als u bijvoorbeeld verschillende soorten stookolie vergelijkt stelt u vast dat de stookolie extra duurder is dan de gewone stookolie. Nochtans bevat de extra stookolie minder zwavel stofjes, deze zal uw installaties minder beschadigen

Ook als u kiest voor een additief hoog rendement toe te voegen aan uw bestelling, zal u een prijsverhoging opmerken bij de betaling aan de leverancier. Deze stookolie plus of extra plus additief is van betere kwaliteit en zorgt voor een beter rendement en dus een daling van uw verbruik en onderhoudskosten van uw verwarming op lange termijn.

U heeft het dus begrepen, kiezen voor een kwaliteitsvolle stookolie, zelfs een beetje duurder, zal u snel helpen besparen op het onderhoud en het gebruik van uw ketel.

In grotere hoeveelheid kopen

U wist al dat deelnemen aan een groepsaankoop de prijzen doet dalen dankzij een groot besteld volume, wist u ook dat stookolie in een grote hoeveelheid bestellen (als het volume van uw tank het toelaat) de aankoopprijs ervan doet dalen.

Een eenmalige bestelling van 2000 liter zal u minder kosten dan twee bestellingen van 1000 liter!

Als u de mogelijkheid heeft, kies voor een grotere hoeveelheid tijdens uw volgende bestelling.

Genieten van de groepsaankopen van stookolie

Het maakt niet uit welke tijd van het jaar het is, Groupasol onderhandelt voor jullie groepstarieven bij de locale leveranciers.

Hoe meer burgers zich inschrijven voor onze groepsaankoop, hoe lager wij de prijs kunnen onderhandelen voor uw stookolie. Wij zorgen ervoor dat u kan bestellen aan een voordelig tarief!

Twijfelt u? Ontdek de besparingen dat wij jullie konden geven dankzij de deelname van duizenden burgers.

Om te genieten van goedkopere stookolie het hele jaar door

Blog